— Novinky —

Venkovní lezecké závody a Expediční kamera

Ahoj,

v pátek 26. června, se uskuteční dětské venkovní závody od 16,00 ve Sportovním centru Rodeo. Po závodech proběhne Expediční kamera.  

Obnovení konání oddílu

Od 11.5. již opět bude probíhat dětský lezecký oddíl. Roušky jsou prozatím povinné při vstupu do sportovního centra. Prosíme rodiče, pokud vaše dítě jeví známky onemocnění, neposílejte ho na oddíl. Pokud u dítěte vyhodnotíme, že je nemocné, ihned ho musíme poslat domů. 

Těšíme se na Vás, oddíl DoLez. 

Polínko 2020

Letošní Polínka se uskuteční od 19. 8. do 23. 8. Hromadné stravování začíná středeční večeří a končí nedělním obědem. Spí se ve vlastních stanech.

S sebou: sportovní oblečení, cyklistickou helmu, boty na lezení, plavky, ručník, oblečení k táboráku, hygienické potřeby, opalovací krém, utěrku na nádobí, ešus, příbor, lahev na pití, sklenice na pivo, hrneček (na čaj), hudební nástroje, stan, spacák, peníze, kartičku zdravotní pojišťovny a dále, co uznáte za vhodné.

Celý den bude k dispozici šťáva (nebo pivo - to se při odjezdu spočítá a každý zaplatí své), dále pak snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Po obědě se jezdíme koupat do malého zatopeného lomu a poté, kdo chce, tak na zmrzlinu.

Platí se 700Kč na osobu na recepci v Rodeu do konce června. Prosíme, nahlaste jména těch, kteří na tábor pojedou, zaplaťte za tyto účastníky a pokud pojedete svým autem, nahlaste nám také SPZ vašeho auta. Pokud plánujete jet jen na některé dny, napište nám na email, od kdy do kdy pojedete, a my vám cenu vypočítáme. Např. "Přijedeme v pátek na oběd a budeme tam do soboty i na večeři. " Počítají se jídla, proto je nutné uvést, na které jídla tam budete. 

Pokud máte nějaké dotazy, napište nám na email: skdolez@seznam.cz


— Zrušení lezeckých oddílů —

Z důvodu nařízení vlády jsou oddíly od 16.3. do 26.3. zrušeny.

Expediční kamera 2020 - 27.3.2020

Z důvodu nařízení vlády je expediční kamera přesunuta na pozdější datum. O novém datumu vás budeme informovat na facebookové události. 

Lezecký tábor Polínko 2020 - 19.8.2020- 23.8.2020